top of page

Bałtyk

DSC_8701.jpg

Ośrodek Wypoczynkowy Bałtyk
w Mielnie-Unieściu

Zlokalizowany w malowniczym otoczeniu zieleni na działce o powierzchni 1 hektara, ośrodek znajduje się przy historycznej granicy między Mielnem i Unieściem. Położony tuż za wydmami nadmorskimi, obok wejścia na plażę, ośrodek oferuje spokojną atmosferę, jednocześnie zapewniając łatwy dostęp do różnorodnych atrakcji, restauracji oraz sklepów.

Cały kompleks budynków ośrodka został rozbudowany, nadbudowany i zmodernizowany. W budynku hotelowym, składającym się z 4 kondygnacji, znajduje się 86 pokoi, natomiast w budynku recepcyjnym, obejmującym 3 kondygnacje, dodatkowo znajduje się 20 pokoi oraz 2 dwupokojowe apartamenty.

Pokoje

Zapraszamy do komfortowego zakwaterowania w naszych przytulnych budynkach wczasowych, połączonych w harmonijny kompleks. Oferujemy 106 przestronnych pokoi dla 2- i 3-osób, z możliwością „dostawki”, oraz dwa eleganckie apartamenty dwupokojowe. W okresie grzewczym zapewniamy ogrzewanie centralne. Nasze budynki, składające się z czterech i trzech kondygnacji, wyposażone są w windy oraz przestronne loggie lub tarasy, zapewniające przyjemne miejsce do relaksu. Dla wygody naszych Gości zapewniamy także podjazdy, które są wygodne dla wózków dziecięcych, osób starszych i niepełnosprawnych. W naszej nowoczesnej kuchni serwujemy pyszne posiłki w formie „stół szwedzki” (bufet), gwarantując naszym Gościom doskonałe doświadczenia kulinarne

Oferujemy również turnusy kolonijne.

106 dużych pokoi

2- i 3- osobowych.

Możliwość dostawki.

Dwa dwupokojowe apartamenty.

Wygodne podjazdy dla wózków dziecięcych

oraz inwalidzkich.

Wyposażenie

Zapewniamy naszym Gościom liczne udogodnienia, takie jak monitorowany (niestrzeżony) parking na ogrodzonym terenie ośrodka wypoczynkowego, wyposażenie pokoi w telewizory*, czajniki elektryczne* oraz szklanki. Ponadto, oferujemy  zestaw wyposażenia plażowego (parawan oraz leżak), aby zapewnić komfort podczas pobytu nad morzem. Dla osób poszukujących dodatkowej rozrywki i relaksu, proponujemy organizację wieczorków tanecznych**.

Monitorowany parking.

Możliwość organizowania wieczorków tanecznych**.

W pokojach dostępne telewizory oraz

czajniki elektryczne*

Parawan oraz leżak na wyposażeniu pokoju.

* Czajniki i TV dostępne tylko w pokojach wczasowiczów. 

** Dotyczy tylko grup zorganizowanych.

Rozrywka i rekreacja

Ośrodek dysponuje dwoma dużymi, wszechstronnymi salami, które doskonale nadają się do prowadzenia zajęć dla Zielonych Szkół oraz kolonii. Dodatkowo, na drugim piętrze budynku znajduje się przestronny i słoneczny taras z wygodnymi leżakami, idealny na relaks i odpoczynek. Posiadamy także mini-siłownię na świeżym powietrzu, która służy ogólnej poprawie kondycji i zdrowia. Od 2012 roku dostępny jest także kryty basen, z którego można korzystać po opłaceniu zgodnie z obowiązującymi stawkami.

5.jpg

Zewnętrzna mini-siłownia

Kryty basen.

Boisko do koszykówki i siatkówki oraz tenis stołowy.

Miejsce na grill i ognisko.

bottom of page