top of page

Bryza

DSC_8803.jpg

Ośrodek Wypoczynkowy 
Bryza – Łazy

Łazy to malownicza miejscowość położona pomiędzy dwoma jeziorami a Morzem Bałtyckim. Niezaprzeczalnym atutem tego miejsca jest jego spokojna atmosfera i niewielki ruch, który znacznie różni się od typowych kurortów nadmorskich. Łazy charakteryzują się korzystnym mikroklimatem, cechującym się dużą ilością słońca oraz wysoką wilgotnością powietrza, bogatą w lecznicze cząsteczki jodu.

Rozległe obszary leśne oraz brak przemysłowych zakładów są gwarancją czystego powietrza, a korzystne prądy morskie stanowią podstawę dla piaskowych i niezwykle czystych plaż.
Ośrodek Wczasowo-Kolonijny Bryza składa się z ośmiu budynków mieszkalnych, usytuowanych na dwóch dużych i pełnych zieleni działkach oddzielonych wewnętrzną ulicą.

Pokoje

Ośrodek Wczasowo-Kolonijny Bryza oferuje 104 pokoje dwuosobowe oraz 18 pokoi czteroosobowych typu studio rozmieszczone w pięciu budynkach, znanych jako galeriowce. Każdy pokój posiada własną łazienkę oraz przestronną loggię na piętrze, a na parterze taras. Dodatkowo, dostępne są 111 pokoi trzyosobowych bez balkonów, rozmieszczonych w trzech budynkach hotelowych. Ośrodek zapewnia wygodne podjazdy, doskonale nadające się dla wózków dziecięcych, osób starszych i niepełnosprawnych.

W kompleksie znajduje się także stołówka, gdzie posiłki serwowane są w formie stołu szwedzkiego. W sezonie grzewczym zapewniamy ogrzewanie w budynkach hotelowych, aby zapewnić naszym Gościom komfort i przyjemne ciepło nawet podczas chłodniejszych dni.

Dodatkowo oferujemy turnusy kolonijne.

106-5.png

233 pokoi

2- 3- 4- osobowych.

Ogrzewanie w sezonie grzewczym.

Każdy pokój posiada łazienkę.

Wygodne podjazdy dla wózków dziecięcych

oraz inwalidzkich.

Wyposażenie

Ośrodek Wczasowo-Kolonijny Bryza zapewnia swoim Gościom wiele udogodnień, w tym monitorowany parking (niestrzeżony) na ogrodzonym terenie. W pokojach znajdują się telewizory*, które umilą wieczorne chwile, oraz czajniki elektryczne* aby  Goście mogli cieszyć się ulubioną herbatą lub kawą o każdej porze dnia. W pokojach dostępne wyposażenie plażowe (leżak oraz parawan). Dla miłośników rozrywki proponujemy organizację wieczorków tanecznych i dyskotek**, gdzie można bawić się w doborowym towarzystwie.

W pobliżu recepcji dostępny jest również internet, dzięki któremu można pozostać w kontakcie ze światem. Standardowe wyposażenie pokoi, w tym łazienka, zapewniają komfortowy pobyt dla każdego Gościa. 

Monitorowany (niestrzeżony) parking.

Możliwość organizowania wieczorków tanecznych.**

W pokojach dostępne telewizory oraz

czajniki elektryczne*.

Parawan oraz leżak na wyposażeniu pokoju.

* Czajniki i TV dostępne tylko w pokojach wczasowiczów. 

** Dotyczy tylko grup zorganizowanych.

Rozrywka i rekreacja

Ośrodek Wypoczynkowy Bryza to idealne miejsce na relaks i aktywny wypoczynek dla kolonii i seniorów. Podczas pobytu w naszym ośrodku, nasi goście mogą korzystać z bogatej oferty udogodnień, która zapewni niezapomniane wrażenia i przyjemne spędzenie czasu na świeżym powietrzu.

Rozpalenie ogniska lub grillowanie na wyznaczonych miejscach to doskonały sposób na spędzenie wieczoru w gronie bliskich i przyjaciół, delektując się smacznymi potrawami przy ciepłym ogniu.

Dla najmłodszych członków rodziny przygotowaliśmy również plac zabaw, gdzie mogą swobodnie bawić się i cieszyć się zabawą na świeżym powietrzu.

Dla osób ceniących aktywny wypoczynek dostępna jest siłownia zewnętrzna oraz sztuczne boiska wielofunkcyjne, gdzie można grać w różnorodne dyscypliny sportowe, takie jak siatkówka, piłka nożna, tenis czy koszykówka. Dodatkowo, dostępne jest także boisko "zielone" do gry w piłkę nożną, co zapewnia jeszcze większą różnorodność w aktywnościach sportowych.

Po dniu pełnym aktywności, nasi goście mogą skorzystać z niewielkich sal świetlicowych lub sal do zajęć, gdzie można zorganizować spotkania grupowe lub ciekawe zajęcia. W przypadku chęci zorganizowania większej imprezy czy dyskoteki, do dyspozycji są dwie duże sale, które mogą być wykorzystane na tego rodzaju wydarzenia, a także do różnego rodzaju zajęć.

Dodatkowo, dla osób pragnących utrzymać formę fizyczną i aktywność, oferujemy dużą salę "namiot" o powierzchni 300m2, gdzie można prowadzić różnorodne zajęcia sportowe i rekreacyjne.

Plac zabaw dla dzieci.

Boiska wielofunkcyjne.

Siłownia zewnętrzna.

Miejsce na grill i ognisko.

bottom of page